Ana sayfa GÜNDEM İSKİ su kesintisi 22 Kasım 2020! İstanbul’da sular ne zaman gelecek? Su...

İSKİ su kesintisi 22 Kasım 2020! İstanbul’da sular ne zaman gelecek? Su kesintisi sorgulama…

22
0
İSKİ su kesintisi 22 Kasım 2020! İstanbul'da sular ne zaman gelecek? Su kesintisi sorgulama...
İSKİ su kesintisi 22 Kasım 2020! İstanbul'da sular ne zaman gelecek? Su kesintisi sorgulama...

İstanbul’da su kesintisi yaşanan mahallelerde ikamet eden vatandaşlar tarafından sular ne zaman gelecek sorusunun yanıtı merakla araştırılmaya devam ediyor. Konuyla alakalı olarak İSKİ’nin resmi internet sitesinde su kesintisi yaşanan ilçelerdeki mahalleler, arıza ve kesinti nedenleri ve suların ne zaman geleceğine dair detaylı bilgi bulunuyor. Peki, sular ne zaman kesilecek ve ne zaman gelecek? İşte İstanbul su kesintisi ile ilgili tüm detaylar…

istanbul su kesintisi

İSTANBUL’DA SULAR NE ZAMAN GELECEK?

İSKİ’nin resmi internet sitesindeki bilgilere göre sular ne zaman gelecek 22 Kasım sorusunun cevabı ilçelere ve mahallelere göre farklılık gösteriyor. Bunun yanı sıra İSKİ su kesintisi arıza sebebiyle gerçekleştiği için internet sitesinde bulunan açıklama doğrultusunda, zaman zaman arıza giderilmiş olsa bile depo ve isale hatlarının tamamen istenen basınca gelmesi gecikebiliyor ve kullanım yoğunluğundan kaynaklı olarak gecikmeli şekilde su alınabiliyor. Peki, İSKİ su kesintisi olan bölgeler ve kesintinin giderileceği saatler neler?

22 KASIM İSKİ SU KESİNTİSİ SORGULAMA

22 KASIM İSKİ SU KESİNTİSİ LİSTESİ

İlçe: Kartal

Kartal ilçesinde kesintiden etkilenen Atalar Mahallesi’nde 150 mm çaplı şebeke hattı arızası nedeniyle 22 Kasım 2020 11:18’de başlayan kesinti çalışmasının tahmini olarak 22 Kasım 2020 tarihinde 15.00 civarında bitmesi öngörülüyor.

Aynı zamanda vatandaşlar İSKİ’nin internet sitesi üzerinden gerekli bilgileri doldurarak planlı olmayan kesintiler ya da sorunlar için kolayca arıza kaydı da oluşturabiliyor.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here