Ana sayfa TEKNOLOJİ NGN bulut teknolojisinin avantajları nelerdir?

NGN bulut teknolojisinin avantajları nelerdir?

NGN bulut teknolojileri kullanıcıların verilerine, sakladıkları datalara ve yapılan hizmetlere internet üzerinden erişimin mümkün kılınmasını ifade etmektedir.

23
0

NGN bulut teknolojileri kullanıcıların verilerine, sakladıkları datalara ve yapılan hizmetlere internet üzerinden erişimin mümkün kılınmasını ifade etmektedir. Bulut teknolojisini kullanmanın en önemli avantajlarından biri sabit disk ve sunucular gibi maliyetli donanımlara para ve kaynak harcanmasının ortadan kaldırılmasıdır. Ayrıca yine bulut teknolojisi bireylerin saklanan bütün verileri en düşük kapasiteli cihazdan (telefon, tablet, laptop ve benzeri) ve diledikleri yerden ulaşabilmesini sağlar. Günümüzde hangi sektörde çalışırsa çalışsın birçok firma genel, özel veya karma bir biçimde bulut teknolojisinden yararlanmaktadır. NGN cloud teknolojisi ile teknolojik çözümler arayan paydaşlar tam yedeklemenin, altyapının anlık ve kesintisiz erişilebilirliğinin olduğu bir sistemden avantajlı olarak yararlanabilmektedir. NGN aynı zamanda datacenter, sanal veri merkezi ve bulut sistemlerinin kurulması gibi daha birçok hizmeti de gerçekleştirmektedir.

NGN profesyonel bir ekiple çalışmaktadır

NGN Türkiye’de ve Ortadoğu’nun birçok ülkesinde (Birleşik Arap Emirlikleri ve Katar gibi) faaliyet göstermekte ve bu anlamda bölgenin lider kuruluşları ile paylaş olarak hareket etmektedir. Onlara veri merkezi başta olmak üzere etkin çözümler sunarken bünyesinde son derece profesyonel bir ekibi istihdam etmekte ve bu ekip müşteri memnuniyeti odaklı çözümler sunmaktadır. Bu çalışma prensibi ile kuruluş dünyanın sayılı teknoloji çözümleri üreten firmaları arasında yer almayı başarmıştır. Kuruluşun internet sitesi üzerinden vermiş olduğu hizmetlere iletişim bilgilerine ve daha birçok ayrıntıya ulaşmak mümkündür.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here