Ana sayfa EKONOMİ Bitcoin Girişi Nasıl Yapılır?

Bitcoin Girişi Nasıl Yapılır?

Bitcoin girişi doğrudan kaliteli bir yerli borsa olan Cointral üzerinden kolayca yapılıyor.

26
0

Bitcoin girişi doğrudan kaliteli bir yerli borsa olan Cointral üzerinden kolayca yapılıyor. Yılların deneyimlerine sahip olan borsa üzerinden dilediğiniz süreçler boyunca dijital para alışverişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Uzman borsa ekibi üzerinden kesintisiz bir şekilde ön bilgiler alabilirsiniz. Bitcoin alışverişlerinizde ödemenizi tüm banka kredi kartlarınız üzerinden güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Cointral sitesine girerek ücretsiz bir şekilde bitcoin giriş kaydınızı oluşturabilir ve KYC onayınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Bitcoin KYC Onayı Nedir?

Tüm kripto para birimlerinde olduğu gibi btc alışverişlerinde de yatırımcıların öncelikle Cointral borsasından KYC onayı gerçekleştirmesi gerekiyor. Bu işlem gerçekleştirilmeden dijital para birimi alışverişlerinin güvenli bir şekilde gerçekleştirilmesi söz konusu değildir. KYC onayı ayrıca pek çok borsalar üzerinden geç zamanlı olarak gerçekleştiriliyor. Bu durum beraberinde yatırımcıların zaman kaybına maruz kalmasına neden oluyor. Fakat kurumsal kimlikli Türk borsası üzerinden KYC onay işlemleri dakikalar içerisinde gerçekleştiriliyor.

Bitcoin Yatırımı Güvenli mi?

Bitcoin yatırımı güvenli olup olmaması borsalara bağlıdır. Sektörde birçok kalitesiz ve güvensiz borsalar hizmet sunuyor. Bu türden işletmelerden hızlı bir şekilde KYC onayı yapılamaz. Amatör borsalar kaliteli hizmet anlayışına ve müşteri memnuniyetine değer vermiyorlar. Bu da kısıtlı bir şekilde tercih edilmesi anlamına geliyor.

Bunların haricinde 1 bitcoin yatırımının Cointral sitesinden yapılmasında herhangi sakıncaları bulunmuyor. Borsa üzerinden hafta içi ve hafta sonlarında tüm dijital para alış veriş işlemleri yapılıyor. Ayrıca dijital paralarla ilgili güncel grafik paylaşımları sunuluyor. Kazanç çekimleri pek çok farklı ödeme yöntemleri üzerinden gerçekleştiriliyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here